Ratíškovice
Ratíškovice

Ratíškovice

Milotice
Milotice

Obec Milotice

Svatobořice - Mistřín
Svatobořice - Mistřín

Svatobořice - Mistřín

Skoronice
Skoronice

Skoronice

Vacenovice
Vacenovice

Vacenovice

Vlkoš
Vlkoš

Vlkoš

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Moduly

Co vás čeká? 44 km přes šest obcí Mikroregionu Nový Dvůr téměř výhradně po cyklostezkách a obslužných komunikacích, silnici trasa křižuje pouze v některých obcích. Bezpečnost a rovinatý profil trasy - s jedinou výjimkou, kterou je stoupání na vrch Náklo - je ideální pro rodinný výlet nebo výšlap. Vinný list s kolem jako piktogram našeho cykloturistického okruhu vystihuje barvitost vašeho putování. Čeká vás pohodová cesta vinicemi, závětřím borového lesa, přírodní a architektonické památky doplňují atraktivní turistické cíle. 

Trasa vede více než z poloviny po Moravských vinařských stezkách (Mutěnická, Podluží a Moravská vinná), zbývající úseky jsou vyznačeny pásovým turistickým značením.

Cyklotrasa je zpracována do mapového průvodce, kterého doplňuje tematický materiál s upoutávkami na zajímavosti.

404 OOPS!

page Not found!

"Sorry, it appears the page you were looking for doesn't exist anymore or might have been moved.
Please try your luck again."

Take me home

This is Joomla! Article, You can change text and titile in Article Manager, click the Content → Article Manager menu item and find article Error 404.

If you want select other article you can change article ID in /templates/template-name/error.php

Moravská vinná - je páteřní trasou komplexu Moravských vinařských stezek, která prochází obcemi mikroregionu s výjimkou Svatobořic-Mistřína.

Moravská vinná stezka v celkové délce 300 km spojuje starobylé Znojmo se slováckou metropolí Uherským Hradištěm a nabízí putování krajem, který zdobí víno, bohatá historie i živé tradice. Prochází všemi moravskými vinařskými podoblastmi a protíná sedm z deseti okruhů místních vinařských stezek. Na její trase leží 70 vinařských obcí, desítka chráněných přírodních lokalit i významné historické a architektonické památky oblasti. Mapového průvodce doplňuje tematický materiál s upoutávkami na přírodní zajímavosti.

Pro vyhledání správné cyklotrasy právě pro Vás navštivte portál stezky.cz.

loading...
This album doesn't contain any items